Wedstrijdrecords Osse Maasrace

Afstand Jaar Naam Vereniging Tijd

Heren

2000 vrije slag 2012 Remco Folkertsma ZPC de Otters 23.53.6
2500 vrije slag 2005 Maarten van der Weijden MNC Dordrecht 29.17.5
3000 vrije slag 2010 Robin den Boer PSV 35.46.6
5000 vrije slag 2012 Ferry Weertman PSV 55.20.4
3000 schoolslag 2012 Tim van den Berg De Kempvis 44.22.7
2000 schoolslag 2011 Davy Vereussel Hellas-Glana 28.53.7
3000 vrije slag Masters 25+ 2012 Alexander Hulleman Swol 1894 37.09.8
1000 vrije slag Masters 25+ 2013 Sander van Elburg SBC 2000 12.08.9
1000 vrije slag 2013 Marcel Schouten PSV 11.37.8
2500 vrije slag junioren 4 2012 Pepijn Smits PSV 31.10.0
1000 vrije slag junioren 4 2009 Marcel Schouten Rapido ‘82 12.07.0
2500 vrije slag junioren 2 2013 Adam Juhasz Racing Club 34.35.5
1000 vrije slag junioren 2 2006 Julian van Leuven Rapido ´82 12.37.8
2000 schoolslag Masters 25+ 2013 Paul Oudendijk OEZA 33.02.4
1000 schoolslag Masters 25+ 2011 Tim van de Berg De Kempvis 14.50.2
1000 schoolslag 2015 Tim van de Berg De Kempvis 14.26.1
500 schoolslag tijdrace 2006 Jurrien Hartman ZV Vlaardingen 07.21.4
1500 schoolslag junioren 4 2013 Ivar de Jong De Dolfijn 23.08.8
1000 schoolslag junioren 4 2014 Stijn Simons PSV 15.53.0
500 schoolslag junioren 4 2011 Ivar de Jong (jun 2!) De Dolfijn 07.28.7
1500 schoolslag junioren 2 2012 Enrico Strik LZ 1886 27.09.9
1000 schoolslag junioren 2 2014 Rick Embregts De Warande 17.15.1
500 schoolslag junioren 2 2011 Ivar de Jong De Dolfijn 07.28.7
500 vrije slag minioren 6 2005 Marcel Schouten Rapido´ 82 06.56.7
500 schoolslag minioren 6 2007 Rick Hoekstra TRB/RES 09.11.9
250 vrije slag minioren 3 2005 Tim Furer Aqua-Novio ´94 04.24.7
250 schoolslag minioren 3 2011 Ricardo Kloosterman De Bevelanders 05.22.9
500 rug 2002 Mark Drenth LZ 1886 06.49.4
500 vlinder 2006 Jan-Willem vdr Graaff Arethusa 07.30.7
500 wissel 2009 Fabian Beimin OZ&PC 07.02.3
 

Dames

2000 vrije slag 2002 Etta van der Weijden MNC Dordrecht 24.11.8
2500 vrije slag 2007 Evelien Sohl Het Y 31.08.0
3000 vrije slag 2010 Linsy Heister PSV 36.33.1
5000 vrije slag 2012 Maaike Waaijer PSV 61.06.2
3000 schoolslag 2012 Marissa Minkman Hieronymus 52.00.5
2000 schoolslag 2002 Astrid Koert MNC Dordrecht 31.53.2
3000 vrije slag Masters 25+ 2012 Evelien Sohl Het Y 38.55.2
1000 vrije slag Masters 25+ 2003 Melanie Kuiper De Rijn 12.58.0
1000 vrije slag 2015 Leonie van Noort WVZ 11.53.7
2500 vrije slag junioren 3 2012 Lynn Kamphuis DWV 35.57.5
1000 vrije slag junioren 3 2007 Leonie van Noort De Zijl/LGB 13.36.4
2000 schoolslag Masters 25+ 2012 Astrid Koert MNC Dordrecht 35.06.9
1000 schoolslag Masters 25+ 2005 Astrid Koert MNC Dordrecht 16.29.6
1000 schoolslag 2002 Astrid Koert MNC Dordrecht 15.43.8
500 schoolslag tijdrace 2007 Larissa Brak De Zijl /  LGB 07.48.3
1500 schoolslag junioren 3 2013 Annemarie Meijer De Duck 26.11.0
1000 schoolslag junioren 3 2015 José Bijl Het Y 16.49.0
500 schoolslag junioren 3 2002 Sascha de Bruijn MNC Dordrecht 08.10.5
500 vrije slag junioren 1 2013 Anne Dickens SBC 2000 07.09.3
500 schoolslag junioren 1 2014 Silke Bliek HGN 08.53.8
250 vrije slag minioren 3 2013 Kim van Dongen De Gelenberg 04.27.7
250 schoolslag minioren 3 2014 Dion Boeijen Arethusa 05.20.2
500 rug 2005 Gerdien de Jong De Otters 07.14.6
500 vlinder 2006 Sandra Temmerman MNC Dordrecht 07.11.8
500 wissel 2009 Alice Bravo Het Y 07.22.4

Mixed

4 x 250 vrije slag team 2017 Zwemsport Parkstad 12.17.8